Uni-Roto
Przedstawiciel firm:
line
SYSTEMY KOMINOWE

(34kB)    Dotychczas najczęściej stosowanym i rozpowszechnionym kominem był jednowarstwowy komin murowany. Nowe paliwa oraz zmiany w samej konstrukcji pieców, doprowadziły do pojawienia się nowych wymagań stawianych kominom.

   Rosnące koszty energii, mniejsze i nowocześniejsze kotły, obliczone na maksymalne wykorzystanie energii, spowodowały szybki rozwój techniki kominowej. W wielu krajach Europy, przepisy wymuszają oddzielenie części odprowadzającej spaliny od części statycznej komina. To znaczy, że muszą byæ stosowane wkłady kominowe. Dlatego należy się spodziewaæ, że te przepisy w niedługim czasie zaczną obowiązywaæ także w naszym kraju. Z tego też powodu, ale przede wszystkim dla własnej wygody i bezpieczeństwa, już dziś warto zadbaæ, aby nasze kominy spełniały wszystkie wymogi.
(23kB)

   Posiadamy w swojej ofercie wkłady kominowe do istniejących kominów oraz kompletne systemy kominowe - ceramiczne firmy SCHIEDEL oraz stalowe firmy DARCO.

    Więcej informacji na stronach naszych partnerów.
http://www.dovre.com.pl http://www.spartherm.com.pl http://www.befpolska.pl http://www.romotop.pl http://www.darco.com.pl http://www.kratki.pl
designed by TELVINET 2020